dla_rodziców
dla_przedszkoli
dla_przedszkoli
kontakt
SKLEP online
olowek

AUTORZY


„Zabawy fundaMentalne” mają swoje „korzenie" w Wielkiej Brytanii. Są wynikiem pracy dwóch badaczy w dziedzinie edukacji:

COLIN ROSE

Jest założycielem i prezesem angielskiej firmy „Accelerated Learning Systems”. Jest członkiem organizacji rządowych i zarządu Stowarzyszenia Naukowego pod patronatem rządu brytyjskiego „Kampania na rzecz uczenia się” (Campaign for Learning). Współtworzył narodową sieć ośrodków zajmujących się edukacją rodziców. Autor wielu książek (do nabycia w naszym sklepie), które stały się światowymi bestsellerami, jak rownież programu „Champs” dla uczniów w wieku 10-16 lat - w Wielkiej Brytanii program używany jest w ponad 45% szkół.

GORDON DRYDEN

Jest światowej sławy pisarzem i badaczem istoty nauczania we wczesnym dzieciństwie, a także producentem telewizyjnym i dziennikarzem. Jest też współautorem książki „Rewolucja w uczeniu”, która stała się bestsellerem na świecie.

ZF TV


AKTUALNOŚCI


chmurki

Zabawy Fundamentalne i Multitablice ,,w terenie” VII Kongres Zarządzania Oświatą

24-26 wrzesień 2012 VII Kongres Zarządzania Oświatą - aula Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu

TEORIA WIELORAKICH INTELIGENCJI


kolo

„Zabawy fundaMentalne” to jedyny w Polsce program, który zawiera gotowe scenariusze zabaw rozwijających wszystkie 8 inteligencji.

MAPA PRZEDSZKOLI


mapa

Sprawdź, w których przedszkolach w Twojej okolicy dziecko może liczyć na profesjonalny program wspomagający rozwój poprzez Zabawy FundaMentalne.

  • logo1
  • logo2
  • logo3
  • logo4